Opinie Pacjentów

"Pani doktor jest przesympatyczna, od razu dobrala trafne leczenie po kilku zdaniach. Slucha sugestii pacjenta, pacjent ma w niej wsparcie. Zawsze gotowa do rozmowy. Zdecydowanie polecam osobom, ktore boja sie pierwszego kontaktu ze specjalista!"

 

 

"Jeśli ktos właśnie rozważa wizytę u specjalisty to Pani doktor Małgorzata Pacholec jest najlepszym wyborem. Sposób w jaki rozmawia i atmosfera zrozumienia i zaufania jaką roztacza w czasie badania pozwala przejrzeć na oczy i zrozumieć sedno problemu, pozwala również zrozumieć sposob radzenia sobie z problemami i daje ogromną nadzieję,ze wszystko sie ułoży."

 

 

"Pierwsza wizyta u Pani doktor i jestem bardzo zadowolony wiedzą i podejściem do pacjenta. Pani doktor bardzo rzetelnie wysłuchała i odpowiedziała na pytania. Dla niezdecydowanych , bardzo polecam. Pozdrawiam"

 

 

"Wizyta u Pani Doktor zawsze odbywa się profesjonalnie, Pani Doktor zawsze cierpliwie i rzeczowo odpowiada na pytania. Zaznaczam, że zasięgałam opinii u innych lekarzy tej specjalizacji jednak żaden z nich nie równał się Pani Doktor. Lekarz godny polecenia."

 

 

"Pani doktor pomogła mi w najgorszym momencie mojego zycia. Pani Małgorzata jest bardzo empatyczna, uwaznie slucha i pamięta swoich pacjentów. Podjete leczenie przyniosło pozytywne rezultaty a świat znowu nabral kolorów. Dziękuję Pani doktor!"

 

 

"Właśnie wróciłam z wizyty jestem znacznie spokojniejsza, bardzo miła pani wszystko dokładnie słucha i tłumaczy.Jestem bardzo zadowolona polecam serdecznie za niedługo następna wizyta."

 

 

"" Pani Doktor konkretna i profesjonalna. Odczułem podczas pierwszej wizyty chęć pomocy, fachowość a przy tym serdeczność. Polecam!"

 

 

"Zdecydowanie polecam wizytę. Pani Małgorzata została polecona mi przez znajomą osobę, była i jest pierwszym lekarzem, który pomógł jeżeli chodzi o profesjonalne potraktowanie jako pacjenta z problemami. Wysłuchała cierpliwie i zaproponowała odpowiedni dobór leków, które faktycznie pomogły w samopoczuciu bez nieporządanych efektów ubocznych."

 

 

"Pani doktor jest prawdziwą profesjonalistką. Posiada duże doświadczenie i ogromną wiedzę. Jest osobą o wysokiej kulturze osobistej i empatii, co jest szczególnie ważne w tej dziedzinie medycyny. Uważnie słucha pacjenta i tłumaczy dokładnie jak działają proponowane przez nią leki. Kontakt telefoniczny z Panią doktor jest łatwy i służy pomocą w czasie sytuacji kryzysowych. Lekarz z prawdziwego zdarzenia, warto oddać swoje zdrowie pod jej opiekę. Prowadzi swoją praktykę zgodnie z zasadami medycyny opartej na dowodach. Szczerze polecam tego lekarza :)"

 

 

"Pani doktor pełna empatii i zrozumienia, szybko poczułem się swobodnie i otworzyłem na maksa, napewno będę korzystał dalej " 

 

 

"Pani doktor jest nie tylko sympatyczna osoba ale i przede wszystkim świetnym specjalistą.. Pani Doktor ma dar słuchania, zadawania pytań w taki sposób że czuje się swobodnie , pewnie co umożliwiła mi łatwa rozmowę o nie najprzyjemniejszych problemach."

 

 

"Jestem po pierwszej wizycie. Pani Doktor potrafi cierpliwie i uważnie wysłuchać pacjenta, a po szczegółowym wywiadzie udzielić wyczerpującego wyjaśnienia co do istoty choroby i proponowanego leczenia. No i, co dla mnie bardzo ważne, w razie potrzeby jest w stałym kontakcie telefonicznym z pacjentem, przez co czuję się bezpieczna."

 

"Mania.wizyta 05.02.18r. Po wizycie u Pani doktor poczułam się dowartościowana ponownie, pomimo wielu problemów. Pełen profesjonalizm w trakcie trwania wizyty, Pani doktor słucha, nie krytykuje, doradza . Słucha o czym się mówi i jest niesamowicie zaangażowana. Bardzo polecam"

 

"Otrzymałam wsparcie i fachową pomoc. Pani doktor jest bardzo miłą i cierpliwą osobą oraz wspaniałym lekarzem."

 

 

"łatwa i przyjemna rozmowa, Pani doktor szybko postawiła prawidłową diagnozę i celnie dobrała leki. Już same wizyty mi pomagają nie mówiąc o farmakoterapii, polecam zdecydowanie"

 

 

"Pani doktor z uwaga wysłuchała moich problemów i wypisała leki po wizycie poczułam się lepiej.moja ocena jest pozytywna"

 

 

"Pani Małgorzata uważnie słucha pacjenta, jest spokojna i sympatyczna. W razie jakichkolwiek problemów zawsze można liczyć na pomoc telefoniczną, której udziela wręcz natychmiastowo. Naprawdę pomocna i zaangażowana w swoją pracę. Szczerze polecam usługi Pani Doktor, tym bardziej, że do bezproblemowych pacjentek z pewnością nie należę ;)"

 

 

 

 

 

"miło i ze zrozumieniem rozmawiało się z Panią Doktor. Bardzo sympatyczny gabinet, jestem zadowolony, polecam."

 

 

"Bardzo sympatyczna pani doktor.Cierpliwie wysłuchała moich kłopotów,udzieliła wyczerpujących porad,podała swój nr tel,w razie jakichś kłopotów.Pójdę za ok.3 tyg. na kontrolę."

 

 

"Zdecydowanie polecam. Pani Małgorzata w spokoju i z uwagą wysłuchała mojego chaotycznego wywodu by na koniec się uśmiechnąć i powiedzieć, że jest w stanie mi pomóc. Każdego kto się waha zachęcam do wizyty u Pani Małgorzaty :)"

 

 

Pani Małgorzata potrafi słuchać i doradzać. Obiektywnie ocenia sytuację i proponuje kilka alternatywnych wyjść z danego problemu. Jestem zadowolona z wizyty."

 

 

"Witam ;) to była moja pierwsza wizyta u Pani Doktor, ale jak to mówią "pierwsze wrażenie najważniejsze". Moim zdaniem Pani Doktor ma dużą wiedzę i wykazuje się dużą empatią, co według mnie jest bardzo istotne w takiej dziedzicie jak psychiatria. Uważam, że powinnam być zadowolona z dalszego leczenia u niej. "

 

 

"Generalnie wizyta udana jak na razie dostałem leki po których czuje sie na pewno lepiej uważam, że jest to porządny fachowiec który chce pomóc. Pozdrawiam"

 

 

"Bardzo fachowa opieka, o wszystko sie wypytala, na koniec postawila diagnoze. Ciesze sie ze nie postawila na leczenie farmakologicze. Ogolnie bardzo kompetenty lekarz."

 

 

"Świetne podejście do pacjenta. Rozumie problemy. Niczego nie wymusza. Traktuje pacjenta naprawdę poważnie, a nie jak kolejnego petenta. Pani doktor rozumie, że problemy z samym sobą są ciężkie i trzeba mieć odpowiednie podejście do nich. Świetny lekarz."

 

 

"Młoda, bardzo sympatyczna Pani doktor. Byłam u kilku lekarzy psychiatrów szukając swojego. myślę że właśnie znalazłam. Pani doktor pytała o rzeczy o które nikt wcześniej nie pytał, a okazały się istotne. Słuchała z uwagą. Polecam wszystkim którzy potrzebują pomocy."

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Umów wizytę

Umów wizytę

Certyfikat jakości

portalu

ZnanyLekarz.pl